Home » IQ test: géniové ho zvládnou za 15 sekund. Stačí přesunout 2 zápalky, abyste získali správný výsledek…

IQ test: géniové ho zvládnou za 15 sekund. Stačí přesunout 2 zápalky, abyste získali správný výsledek…

IQ testy a hádanky jsou skvělým způsobem, jak stimulovat mozek a otestovat naše schopnosti řešit problémy. Dnes vám přinášíme výzvu, která se stala velmi populární na sociálních sítích: hádanku dne.

Hádanka zní: 4×9= 46. Tato rovnice je však špatně! Úkolem je najít chybu a rovnici opravit za méně než 15 sekund.

Pokud jste zvyklí na IQ testy nebo hádanky, měla by být tato výzva pro vás zvládnutelná. Pro ostatní to může být skutečné dobrodružství! Ať tak či onak, budete muset pořádně přemýšlet a najít správné řešení dříve, než vyprší časovač. Tak se připravte a pojďme se podívat, zda tuto hádanku vyřešíte do 15 sekund!

© Truhlarstvi jablonec

 

Vyřešte dnešní hádanku!

S potěšením vám oznamujeme dnešní hádanku. K jeho vyřešení je třeba dávat dobrý pozor a soustředit se.

Nejde jen o to, najít řešení problému, ale také o to, přemýšlet jinak a jinak. V této hádance můžete k nalezení řešení přesunout pouze 2 zápalky. Mějte tedy oči na stopkách a pokuste se hádanku vyřešit! Hodně štěstí!

Přečtěte si také  Tato 3 nejnešťastnější znamení zvěrokruhu v květnu 2023: co se jim může stát?

Hádanky jsou skvělým způsobem, jak stimulovat kreativitu a mysl. Abychom našli řešení, musíme se soustředit a pozorně se dívat na to, co je před námi.

Jednou z účinných metod je začít od nejzřetelnějšího detailu a postupně se propracovat k celému problému.

Hádanky mohou být velmi obtížné, ale je důležité neztrácet naději a pamatovat si, že překážky jsou tu proto, aby se překonávaly. Pokud se tedy budeme soustředit, trochu potrápíme mozek a budeme kreativní, podaří se nám najít řešení problémů, které nám přijdou do cesty.

Výzva hodná vašich schopností

Možná jste už slyšeli o této výzvě, která je velmi populární na sociálních sítích, jako je TikTok, Snapchat a Instagram. Níže jsme umístili obrázek, který vysvětluje řešení, a jsme si jisti, že se vám podaří najít správnou odpověď!

© Truhlarstvi jablonec

 

A těm z vás, kteří našli odpověď 5×9=45 za méně než 15 sekund, gratulujeme! Prokázali jste skvělé řešitelské schopnosti a úkol jste splnili.

Přečtěte si také  IQ test: Kolik čtverců vidíte na tomto obrázku?

Vaše schopnost vyřešit tento problém na nás udělala dojem a doufáme, že se brzy pustíte do další výzvy.

Nyní jste zaregistrováni!

Přijímání kvízů e-mailem

Zaškrtnutím tohoto políčka souhlasím se zasíláním novinek z arciformazionelivorno.it a přečetl/a jsem si a přijímám zásady ochrany osobních údajů této stránky.

Vaši e-mailovou adresu používáme pouze k zasílání našich newsletterů, informací o aktivitách arciformazionelivorno a nabídek našich partnerů. Vždy můžete použít odkaz pro odhlášení z odběru, který je součástí newsletteru.

Související příspěvek

Anna Reindlová
Jmenuji se Anna a jsem redaktorkou webu Truhlarstvi-jablonec.cz. Rád píšu a sdílím informace, které mohou lidem pomoci zlepšit jejich život tím, že je pobaví. Ráda bych psala o různých tématech, jako je móda, cestování, kultura, technologie atd. Vždy rád přijímám nové výzvy a rád se učím novým věcem.