Home » IQ test: Dokažte všem, že máte dobrou paměť, tím, že použijete matematická pravidla na tuto rovnici.

IQ test: Dokažte všem, že máte dobrou paměť, tím, že použijete matematická pravidla na tuto rovnici.

Chcete se pobavit, ale zároveň si vyzkoušet své intelektuální schopnosti? Tímto matematickým testem zabijete dvě mouchy jednou ranou.

Díky tomuto testu se budete moci odreagovat a zároveň si otestovat své schopnosti. A jak to uděláte? To se dozvíte, až se pokusíte úkol splnit. Netlačte na sebe, hlavním cílem je vás rozptýlit! Zhluboka se nadechněte a připravte se na start.

Jaké jsou pokyny pro splnění této výzvy?

U této matematické výzvy stačí vyřešit rovnici a získat správnou odpověď. Předložíme vám velmi dlouhou operaci s různými matematickými znaménky.

© Truhlarstvi jablonec

 

Abyste uspěli, budete muset využít všech svých matematických znalostí, protože správná odpověď závisí výhradně na pravidlech, která na operace aplikujete. Proto se soustřeďte a nevzdávejte se na cestě.

Jaký má smysl zkoušet takovou výzvu?

Matematické výzvy, které najdete na internetu, mohou být velmi užitečné. V první řadě jsou zábavné a umožní vám na chvíli se odreagovat.

Přečtěte si také  Vanilkový krém: rychlý a snadný recept na lahodný dezert! Všichni ho milují!

A je velmi důležité dát si každý den pauzu, abyste se vyhnuli přepracování. Za druhé, pokud se vám podaří matematickou hádanku vyřešit, dokážete tím, že máte velké intelektuální schopnosti.

V důsledku toho budete mít o něco větší sebevědomí a budete mít větší motivaci pokračovat v dalším dni. A konečně, pokud se vám nepodaří najít správnou odpověď, budete stále vítězem, protože tento druh výzvy upozorní na vaše slabiny.

Poznáte, zda vám například nechybí soustředění nebo logika. Jakmile tedy budete vědět, co vám chybí, bude snazší zlepšit svůj výkon pomocí cvičení nebo jiných prostředků.

Nyní je čas na řešení.

Správná odpověď byla 45! Gratulujeme všem, kterým se podařilo odpověď najít.

Ti, kterým se nepodařilo najít správnou odpověď, si nedělejte starosti, pravděpodobně jste někde udělali malou chybu. Vysvětlíme vám, jak postupovat, protože ano, museli jste postupovat postupně.

Přečtěte si také  IQ test: Vyřešte vizuální výzvu! Najděte různé písmeno za méně než 10 sekund

Museli jste začít operací v závorce a pokračovat prvním dělením. Poté jste museli tyto dva výsledky vynásobit a teprve pak pokračovat druhým dělením a skončit sčítáním.

Zde je řešení na obrázcích, které vám pomohou pochopit příslušné kroky.

© Truhlarstvi jablonec

 

Doufáme, že se vám tato výzva líbila. Pokud ano, rádi vás vyzveme, abyste ji sdíleli na svých sociálních sítích.

 

Nyní jste zaregistrováni!

Přijímání kvízů e-mailem

Zaškrtnutím tohoto políčka souhlasím se zasíláním novinek z arciformazionelivorno.it a přečetl/a jsem si a přijímám zásady ochrany osobních údajů této stránky.

Vaši e-mailovou adresu používáme pouze k zasílání našich newsletterů, informací o aktivitách arciformazionelivorno a nabídek našich partnerů. Vždy můžete použít odkaz pro odhlášení z odběru, který je součástí newsletteru.

Související příspěvek

Anna Reindlová
Jmenuji se Anna a jsem redaktorkou webu Truhlarstvi-jablonec.cz. Rád píšu a sdílím informace, které mohou lidem pomoci zlepšit jejich život tím, že je pobaví. Ráda bych psala o různých tématech, jako je móda, cestování, kultura, technologie atd. Vždy rád přijímám nové výzvy a rád se učím novým věcem.