Home » Horoskop na týden od 02. do 08. ledna 2023: Lvi dělají problémy v práci, Kozorohům hvězdy přejí v lásce.

Horoskop na týden od 02. do 08. ledna 2023: Lvi dělají problémy v práci, Kozorohům hvězdy přejí v lásce.

Co hvězdy přichystaly pro jednotlivá znamení zvěrokruhu v prvním týdnu roku 2023? Nenechte si ujít předpověď a zjistěte, kdo se tentokrát rozhádá se svými kolegy a komu bouchnou saze.

Beran

Tento týden si dejte pozor na únavu a dopřejte si dostatek odpočinku. Přestože je teprve začátek roku, máte už teď tolik práce, že na sebe tlačíte. Koncem týdne máte zelenou pro milostné vztahy.

Taurus

Dostanete dárek od někoho, koho jste nečekali! Zbaví vás tak tíživé situace, kterou právě prožíváte. Buďte vděční za dobro, které vám vesmír posílá do života.

Gemini

Zdá se, že si potřebujete udělat pořádek ve financích. Vánoce vás pravděpodobně stály víc, než jste si mohli dovolit. Nyní je tedy vhodná doba najít si nějaký příjem navíc.

Rakovina

Děti vám tento týden mohou dát zabrat. Nepochybujte o tom, že děláte vše pro jejich dobro a že jste skutečně dobrým rodičem. Hvězdy také varují před podvodem a arogancí.

Přečtěte si také  Jak používat a aplikovat háďátka proti červci jablečnému?

Leo

Tento týden si hlídejte své emoce a nezapomeňte se ovládat. Snadno můžete v práci vyvolat konflikty, které nevyřešíte ani několika vlídnými slovy. Víkend však přeje zimním sportům!

Panna

Nenechávejte ostatní na pochybách. Pokud se chcete někomu svěřit se svými pocity, buďte upřímní. Nový rok můžete začít známostí, která se promění v plnohodnotné partnerství.

Váhy

S novým rokem budete i vy toužit po změně, i když ji v hloubi duše nemůžete vystát. Může se jednat především o vzhled, ale u některých se jedná také o změny partnerů nebo profesní změny.

Štír

Naplánujte si na tento týden setkání s přáteli, už teď vám chybí společenský kontakt. V práci někteří z vás zažijí skutečný úspěch a možná obdrží ještě více novoročních odměn.

Střelec

Tento týden se dobře najezte a vyhněte se alkoholu. Na druhou stranu je to vhodná doba pro navázání partnerství a posílení rodinných vazeb.

Přečtěte si také  Matematický test: Pokud jste dobří v matematice, zjistěte hodnotu každého klobouku za méně než 60 sekund!

Kozoroh

Nevyřešené stížnosti vám udělají dobře! Nespokojte se s tím, že jste odolní a vždy racionální. Vesmír je však připraven vynahradit vám těžký minulý týden, takže opravdu rozkvetete, mimo jiné zejména v lásce.

Vodnář

Zamilovaní, hvězdy jsou vám tento týden opravdu nakloněny! Nebojte se riskovat a projevit své city tomu, před kým jste je dosud skrývali. Zároveň si dejte pozor na falešné kolegy v práci.

Ryby

V pondělí vás čeká skvělá příležitost, kterou by bylo škoda promarnit. Ke konci týdne si naopak dejte pozor na hromadící se nedořešené záležitosti, které by mohly způsobit nepříjemnosti v práci.

Nyní jste zaregistrováni!

Přijímání kvízů e-mailem

Zaškrtnutím tohoto políčka souhlasím se zasíláním novinek z arciformazionelivorno.it a přečetl/a jsem si a přijímám zásady ochrany osobních údajů této stránky.

Vaši e-mailovou adresu používáme pouze k zasílání našich newsletterů, informací o aktivitách arciformazionelivorno a nabídek našich partnerů. Vždy můžete použít odkaz pro odhlášení z odběru, který je součástí newsletteru.

Související příspěvek

Anna Reindlová
Jmenuji se Anna a jsem redaktorkou webu Truhlarstvi-jablonec.cz. Rád píšu a sdílím informace, které mohou lidem pomoci zlepšit jejich život tím, že je pobaví. Ráda bych psala o různých tématech, jako je móda, cestování, kultura, technologie atd. Vždy rád přijímám nové výzvy a rád se učím novým věcem.