Home » Horoskop lásky na 14. září 2023: Vliv retrográdního Merkuru na lásku a znamení zvěrokruhu

Horoskop lásky na 14. září 2023: Vliv retrográdního Merkuru na lásku a znamení zvěrokruhu

Milovníci zvěrokruhu, připravte se! Na obzoru je jedinečná vesmírná příležitost, která slibuje, že pro některé z nás otřese světem lásky. Merkur, planeta komunikace a uvažování, vstoupí 14. září 2023 do retrográdní fáze a vyvolá vlny energie, které ovlivní zejména tři znamení zvěrokruhu.

Tyto planetární vibrace by mohly vést k nečekaným odhalením, probuzením a potenciálním transformacím v oblasti lásky.

Ať už jste ve vztahu, nebo svobodní, toto období vyrovnávání planet by se mohlo stát nezapomenutelnou citovou cestou. Jste připraveni proplout těmito bouřlivými vesmírnými vodami?

Blíženci: Intenzivnější komunikace v lásce

Merkur je vládcem vašeho znamení, Blíženců, což z vás dělá jedno ze znamení, která budou jeho retrográdním působením ovlivněna s největší pravděpodobností. Toto období by mohlo být synonymem pro zmatky a nedorozumění ve vašich milostných vztazích. Vyvarujte se unáhlených rozhodnutí a místo toho využijte tento čas k přehodnocení komunikace ve vašem vztahu. Je to vhodná doba k tomu, abyste byli ke svému partnerovi upřímní a otevření.

Přečtěte si také  Dobré vyčištění a vyvětrání domu nic nenahradí, ale zde je několik tipů pro příjemné provonění místnosti!

Panna: Okamžik zjevení

Vzhledem k tomu, že Merkur vládne také Panně, můžete se v tomto období cítit obzvlášť citliví. Mohlo by dojít k nečekaným odhalením, která by mohla vést k zásadní proměně vašich milostných vztahů. Místo abyste se těmto změnám bránili, přijměte je. Využijte tuto dobu jako příležitost k růstu a vývoji.

Střelec: Citové probuzení

Jako Střelci jste přirozeně dobrodružní a milujete svobodu. Při retrográdním pohybu Merkuru byste mohli zažít silné citové probuzení, které by mohlo otřást vaším světem lásky. Je to ideální čas, abyste se znovu spojili sami se sebou a přehodnotili, co ve vztahu skutečně chcete. Nebojte se ponořit do své citové stránky.

Retrográdní Merkur nemusí být nutně špatný. Ve skutečnosti to může být dokonce vynikající příležitost, jak se přiblížit sami sobě a svým touhám, pokud jde o lásku. Připravte se tedy na plavbu v těchto neklidných vesmírných vodách a objevte, co si pro vás vesmír připravil.

Přečtěte si také  Milostný horoskop pro 28. srpna 2023: Tato 3 znamení jsou obzvláště exponovaná

Pamatujte, že vesmír má pro nás všechny plán. I když se tato doba může zdát obtížná a matoucí, je tu proto, aby nám pomohla růst a učit se. Přijměte tedy neznámé a očekávejte nečekané.

Šiřte dobré vibrace sdílením tohoto článku se svými přáteli a blízkými.

Nyní jste zaregistrováni!

Přijímání kvízů e-mailem

Zaškrtnutím tohoto políčka souhlasím se zasíláním novinek z arciformazionelivorno.it a přečetl/a jsem si a přijímám zásady ochrany osobních údajů této stránky.

Vaši e-mailovou adresu používáme pouze k zasílání našich newsletterů, informací o aktivitách arciformazionelivorno a nabídek našich partnerů. Vždy můžete použít odkaz pro odhlášení z odběru, který je součástí newsletteru.

Související příspěvek

Anna Reindlová
Jmenuji se Anna a jsem redaktorkou webu Truhlarstvi-jablonec.cz. Rád píšu a sdílím informace, které mohou lidem pomoci zlepšit jejich život tím, že je pobaví. Ráda bych psala o různých tématech, jako je móda, cestování, kultura, technologie atd. Vždy rád přijímám nové výzvy a rád se učím novým věcem.