Home » Denní horoskop na pátek 02. prosince 2022 pro všechna znamení zvěrokruhu

Denní horoskop na pátek 02. prosince 2022 pro všechna znamení zvěrokruhu

Objevte astrologické předpovědi podle svého znamení zvěrokruhu na den 02. prosince 2022.

Beran

Beran dnes připraví své druhé polovičce milé překvapení. V práci se vše nakonec vyřeší.

Taurus

Příslušníci tohoto znamení si uvědomí, že jejich milovaná osoba k nim necítí totéž. V práci není den příznivý pro inovace.

Gemini

Tento den bude příznivý pro uskutečnění ambiciózních plánů na zahájení osobního rozvoje. V podnikání se budete učit novým věcem.

Rakovina

Dnes se naučíte důležitou lekci: nejdříve naslouchejte sami sobě, než se necháte ovlivnit druhými. V práci před rozhodnutím zvažte, zda má cenu situaci měnit.

Leo

Dnes se dozvíte pravdu o svém blízkém, která není úplně příjemná. Dobře si rozmyslete, co budete dělat. V práci budete mít mnoho úkolů, ale málo času na jejich splnění. Pozor na chyby.

Panna

V osobním životě budete dnes obklopeni blízkými a lidmi, kteří vás mají rádi. V práci bude vaše nasazení a přínos oceněn, což může vyvolat závist ostatních.

Přečtěte si také  Která astrologická znamení budou s největší pravděpodobností žít po zbytek života sama?

Váhy

Váhy si budou muset přiznat své chyby a přiznat je svému partnerovi. Čím dříve to udělají, tím lépe pro jejich vztah. V zaměstnání je tento den vhodný pro důležitá rozhodnutí týkající se vaší kariéry a plánů.

 

Voir cette publication sur Instagram

 

Une publication partagée par ASTRO COFFEE (@astrocoffeecz)

Štír

Zrozenci Štíra dnes mohou obdržet pozvání. Dotyčná schůzka bude slibná. V práci půjde vše podle plánu a brzy se dočkáte úspěchu.

Střelec

Dnes vám hvězdy radí, abyste zkusili štěstí se svou chtivostí. Co se týče profesní stránky, napjatá atmosféra v práci by vás neměla brzdit v plnění vašich úkolů.

Kozoroh

Kozorozi si budou muset vzít čas na to, aby někomu blízkému vysvětlili svou minulost. Především buďte upřímní. V práci může být vaše úsilí odměněno.

Vodnář

Buďte dnes sami sebou a nesnažte se hrát roli, abyste se zalíbili ostatním. V práci nepropadejte panice tváří v tvář nečekaným a neočekávaným událostem. Zachovejte chladnou hlavu a mějte situaci pod kontrolou.

Přečtěte si také  Toto jsou nejnaivnější astrologická znamení zvěrokruhu!

Ryby

Zrozenci v Rybách by dnes neměli dělat ústupky ani kompromisy. Soustřeďte se na to, co vám dělá radost. Čeká vás dynamický den v práci a vy budete mít trochu problém najít sami sebe. Věřte si.

 

Nyní jste zaregistrováni!

Přijímání kvízů e-mailem

Zaškrtnutím tohoto políčka souhlasím se zasíláním novinek z arciformazionelivorno.it a přečetl/a jsem si a přijímám zásady ochrany osobních údajů této stránky.

Vaši e-mailovou adresu používáme pouze k zasílání našich newsletterů, informací o aktivitách arciformazionelivorno a nabídek našich partnerů. Vždy můžete použít odkaz pro odhlášení z odběru, který je součástí newsletteru.

Související příspěvek

Anna Reindlová
Jmenuji se Anna a jsem redaktorkou webu Truhlarstvi-jablonec.cz. Rád píšu a sdílím informace, které mohou lidem pomoci zlepšit jejich život tím, že je pobaví. Ráda bych psala o různých tématech, jako je móda, cestování, kultura, technologie atd. Vždy rád přijímám nové výzvy a rád se učím novým věcem.