Home » Astro: Toto znamení zvěrokruhu bude mít v dubnu problémy s uvolněním a důvěrou

Astro: Toto znamení zvěrokruhu bude mít v dubnu problémy s uvolněním a důvěrou

Každé znamení zvěrokruhu má své vlastní vlastnosti a hlavní nedostatky. Proto neexistuje dobré nebo špatné znamení (i když Blíženci a Štír jsou často neprávem nenáviděni). Kromě toho, že každé astrologické znamení má své vlastní povahové rysy, je také více či méně pozitivně ovlivňováno hvězdami v závislosti na období a astrologických událostech. Některé z nich prohlubují stávající povahové rysy a jiné vyvolávají jiné emoce, které dané znamení obvykle nepociťuje.

 

V dubnu 2023 na některá znamení působí úplněk 6. dubna ve Vahách, na jiná retrográdní Merkur od 21. dubna… Některá jsou svůdná, mohou uvítat dobré profesní a dokonce i osobní příležitosti… A jiná jsou více majetnická. Některá znamení se totiž v běžném období jen obtížně dělí o pozornost svého okolí. Člověk si vzpomene například na Lva, který potřebuje zářit a cítit se jako střed pozornosti. V dubnu 2023 to bude znamení Raka, které je majetnické vůči lidem, které miluje. To není nic dobrého!

 

Voir cette publication sur Instagram

 

Une publication partagée par krystaly (@linduse_crystals)

Přečtěte si také  Horoskop pro 18. března 2023: Beran bude mít příležitost být obzvláště vnímavý!

Nyní jste zaregistrováni!

Přijímání kvízů e-mailem

Zaškrtnutím tohoto políčka souhlasím se zasíláním novinek z arciformazionelivorno.it a přečetl/a jsem si a přijímám zásady ochrany osobních údajů této stránky.

Vaši e-mailovou adresu používáme pouze k zasílání našich newsletterů, informací o aktivitách arciformazionelivorno a nabídek našich partnerů. Vždy můžete použít odkaz pro odhlášení z odběru, který je součástí newsletteru.

Související příspěvek

Anna Reindlová
Jmenuji se Anna a jsem redaktorkou webu Truhlarstvi-jablonec.cz. Rád píšu a sdílím informace, které mohou lidem pomoci zlepšit jejich život tím, že je pobaví. Ráda bych psala o různých tématech, jako je móda, cestování, kultura, technologie atd. Vždy rád přijímám nové výzvy a rád se učím novým věcem.