Home » Astro 2023: toto znamení zvěrokruhu bude mít nejlepší jaro

Astro 2023: toto znamení zvěrokruhu bude mít nejlepší jaro

Všichni jsme na to čekali. Konečně přišlo jaro! Měsíc narozenin Berana začíná 21. března a končí 20. dubna. Příchod nového ročního období přichází s novoluním v Beranu, které ovlivňuje všechna znamení a je obzvláště intenzivní, protože se jedná o první novoluní v novém zvěrokruhu. Příchod jara je tedy skutečně znamením obnovy pro všechny: ovlivní všechna znamení. Z tohoto nového nádechu budou mít prospěch. Jedno znamení však od 21. března pocítí, jak mu rostou křídla: Beran.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by dárkové balíčky (@storyboxcz)


Jakmile skončí bouřlivé období na konci března, zažije Beran velmi krásné období. Všechno se na něj bude usmívat, příležitostí bude mnoho. Přesto by se měl naučit zpomalit, když je to nutné, a hlavně naslouchat sám sobě. To by mu mohlo umožnit přijmout určitou křehkost, která je pro něj, jenž chce být vždy „silný“, také výzvou. Jaro bude Berana provázet tak, aby konečně mohl vyjádřit své pocity, aniž by se za ně „styděl“. Ostatní znamení zažijí velmi krásné jarní období!

Přečtěte si také  Denní horoskop pro Středa 07 Prosinec 2022 pro všechny znamení zvěrokruhu

Tato znamení zažijí také krásné jaro

Beran není jediný, kdo bude těžit z příchodu pěkného počasí. Ostatně i ostatní ohnivá znamení (rovněž narozená na jaře), budou mít skvělé období. Především Býk. Jeho narozeninové období je od 21. do 22. května. Toto velmi spolehlivé zemské znamení se bude mít k velké radosti skvěle. Jako správný epikurejec si bude tyto chvíle užívat plnými doušky: dobrou společnost, dobré jídlo… Býk miluje krásné věci a jeho na zemské znamení velmi vzácná lehkost bude opravdu podporována. Štěstí se na něj usměje.

Pak přijde čas Blíženců. Toto znamení, neprávem nenáviděné (stejně jako Štír), je dvojím znamením. To znamená, že má schopnost přizpůsobit se svému okolí. Je obzvláště společenský a jaro se na něj usmívá: více spojení s lidmi, více komunikace, profesní příležitosti… Blíženci se jich budou muset na jaře 2023 chopit. Toto období pro něj přichází v pravý čas, protože neprožil příliš jednoduchý rok 2022, mezi smůlou a introspekcí. Nyní je čas sklízet plody této intenzivní reflexe!

Nyní jste zaregistrováni!

Přijímání kvízů e-mailem

Zaškrtnutím tohoto políčka souhlasím se zasíláním novinek z arciformazionelivorno.it a přečetl/a jsem si a přijímám zásady ochrany osobních údajů této stránky.

Vaši e-mailovou adresu používáme pouze k zasílání našich newsletterů, informací o aktivitách arciformazionelivorno a nabídek našich partnerů. Vždy můžete použít odkaz pro odhlášení z odběru, který je součástí newsletteru.

Související příspěvek

Anna Reindlová
Jmenuji se Anna a jsem redaktorkou webu Truhlarstvi-jablonec.cz. Rád píšu a sdílím informace, které mohou lidem pomoci zlepšit jejich život tím, že je pobaví. Ráda bych psala o různých tématech, jako je móda, cestování, kultura, technologie atd. Vždy rád přijímám nové výzvy a rád se učím novým věcem.