Home » 3 znamení zvěrokruhu zakončí březen na vysoké noze, štěstí jim klepe na dveře.

3 znamení zvěrokruhu zakončí březen na vysoké noze, štěstí jim klepe na dveře.

Která tři znamení zvěrokruhu budou mít do konce března štěstí?

23. března Pluto poprvé od roku 2008 opustí znamení Kozoroha a přesune se do znamení Vodnáře. Pluto, označovaný jako trpasličí planeta, má v astrologii silný vliv. Tato planeta transformace změní životy těchto tří znamení zvěrokruhu. Dne 25. března vstoupí Mars do znamení Raka. Tento tranzit potrvá až do 20. května. Mars v Raku bude rodilé příslušníky těchto znamení zvěrokruhu pohánět k tomu, aby horlivě sledovali své cíle, a obdaří je silnou intuicí.

Býk

Rodáci tohoto znamení budou mít v těchto dnech, které nás dělí od konce března, štěstí. Ambiciózní a dynamičtí Býci budou moci ve své práci pokročit a zažít úspěch. Pluto přinese změny v profesním životě Býků. Tato planeta může příslušníky tohoto znamení přimět k úvahám o změně kariéry nebo k přehodnocení svých dlouhodobých cílů. Ať už se rozhodnete jakkoli, hvězdy budou na vaší straně a pomohou vám dosáhnout toho, co chcete. Mars v Raku umožní tomuto zemskému znamení zbavit se finančních problémů a konečně pocítit úlevu. Kromě toho je Býk známý jako epikurejec zvěrokruhu. Užívá si života plnými doušky a neváhá si ho dopřát. Toto pragmatické znamení je však při utrácení opatrné. Ve skutečnosti se Býk rád obohacuje, a to nejen proto, že miluje peníze, ale zejména proto, že mu záleží na zajištění svého finančního zabezpečení. Pluto přinese pozitivní změny i do milostného života Býků. Ti příslušníci tohoto znamení, kteří jsou již ve svých vztazích spokojeni, uvidí, že se jejich milostný vztah ještě více upevní. Pokud jde o ty domorodce, kteří mají se svým partnerem starosti. Pluto vyjasní jejich neshody a zlepší jejich vztah.

Přečtěte si také  Horoskop na 31. března 2023: Některé předpovědi pro 12 znamení zvěrokruhu

Lev

Lev patří ke šťastlivcům, kteří zakončí březen na vysoké úrovni. Venuše v Býku přeje jejich kariéře. Příslušník tohoto znamení se bude moci ve svém oboru prosadit a kolegové si neopomenou všimnout jeho schopností a předností. Toto období pro něj bude také příležitostí k oslavě práce, kterou doposud vykonal. Ve skutečnosti bude Lev brzy odměněn za svou oddanost práci a za své úspěchy. Toto ambiciózní znamení by se totiž mohlo dočkat pěkného zvýšení platu nebo povýšení. Období Berana přináší Lvu příval pozitivní energie. Bude se cítit optimističtěji a podnikavěji než obvykle. Bude také pociťovat touhu porušit rutinu a pustit se do nových zážitků. Přesto si Lev může rozšířit pole působnosti a zajímat se o nové oblasti. Tímto způsobem bude moci postoupit ve své kariéře a více se prosadit. Navíc na konci března, kdy se Venuše a Uran setkají ve znamení Býka, nabere kariéra Lva nový pozoruhodný směr. Toto ohnivé znamení by si mohlo splnit své sny nebo zhmotnit spolupráci, na kterou již dlouho čeká. V každém případě by se měl rodák tohoto znamení připravit na to, že bude v závěru měsíce příjemně překvapen.

Přečtěte si také  6 důvodů, proč vás vaše kočka (konečně) sleduje

 

Panna

Tranzit Venuše znamením Býka vybízí Panny k tomu, aby se pustily do nových zážitků, a rozšířily si tak své perspektivy. Tento pozemský rodák by mohl uvažovat o cestování nebo o novém studiu. Tranzit Pluta ve Vodnáři bude pro Panny příležitostí k bilancování svého života. Tato introspekce umožní tomuto přemýšlivému znamení změnit svou rutinu a postarat se o sebe zdravějším způsobem. Příslušník tohoto znamení by také mohl zpřetrhat vazby s některými lidmi, které považuje za toxické. Mars v Raku totiž Pannám umožní utřídit si seznam přátel, zejména proto, že toto zemské znamení je velmi společenské a nemá potíže s navazováním nových přátelství. Tyto změny v osobním životě Panny jí umožní očistit svůj každodenní život od negativních energií a investovat svůj čas a energii do svých cílů do budoucna.

Nyní jste zaregistrováni!

Přijímání kvízů e-mailem

Zaškrtnutím tohoto políčka souhlasím se zasíláním novinek z arciformazionelivorno.it a přečetl/a jsem si a přijímám zásady ochrany osobních údajů této stránky.

Vaši e-mailovou adresu používáme pouze k zasílání našich newsletterů, informací o aktivitách arciformazionelivorno a nabídek našich partnerů. Vždy můžete použít odkaz pro odhlášení z odběru, který je součástí newsletteru.

Související příspěvek

Anna Reindlová
Jmenuji se Anna a jsem redaktorkou webu Truhlarstvi-jablonec.cz. Rád píšu a sdílím informace, které mohou lidem pomoci zlepšit jejich život tím, že je pobaví. Ráda bych psala o různých tématech, jako je móda, cestování, kultura, technologie atd. Vždy rád přijímám nové výzvy a rád se učím novým věcem.