Home » 3 znamení zvěrokruhu budou mít skvělý konec února: budou moci realizovat své sny.

3 znamení zvěrokruhu budou mít skvělý konec února: budou moci realizovat své sny.

Když vám štěstí zaklepe na dveře, pusťte ho dovnitř a jednejte! Dlouho očekávaná radost je tak výjimečná a koncem února je vaše, to je příslib Berana v Jupiteru. Planeta hojnosti a nových začátků nepřestává být k některým znamením zvěrokruhu štědrá. Jejich sny se stanou skutečností: kariéristé a milenci najdou všechny své poklady, lov je u konce… Láká vás energie této astrální konfigurace? Pojďte zjistit, která znamení mají štěstí…

Která znamení zvěrokruhu mohou na konci února 2023 uskutečnit své sny?

Vesmír je zázračný, skrývá překvapení, když to nejméně čekáte, a právě v tom spočívá jeho tajemství. I přes nedostatek viditelnosti nepřestáváte věřit v lepší zítřky, vaše naděje vás drží při životě a život se vám nakonec dobře odvděčí. Je to zasloužené, že? Pro tato tři znamení zvěrokruhu se astrologové vyslovili…

Kozoroh

Kozoroh je nejšťastnějším znamením zvěrokruhu na konci února, usmáli jste se na život a ten se rozhodl vám úsměv oplatit. Karma je pravdivá a spravedlivá!

Tento konec měsíce vám přinese odvahu rozhodnout se pro všechny projekty, které jste odložili stranou nebo odsunuli do pozadí. Budou pro vás opět výzvou, povzbudí vaši energii a nasměrují vás k osobní i finanční prosperitě.

Přečtěte si také  Denní horoskop pro pondělí 19. prosince 2022: Ryby mají štěstí v lásce, Raci najdou svůj životní cíl.

Budete obklopeni důvěrníky, dobrými lidmi, kteří vám budou schopni poradit, inspirovat vás a doprovázet ve vašich rozhodnutích. Právě tento krok, kterého jste se obávali, byste měli udělat. Život je teď!

Cítíte ten adrenalin, ty skvělé nápady? Pokud vás vesmír inspiruje k takové vynalézavosti, snažte se ji využít. Pokud jste tolik snili o založení určitého projektu, realizujte ho. Pokud sníte o určité profesi, jděte a najděte si ji. Sen není určen k zahození…

Energie na konci února je klidná, využijte toho a pomocí dobré komunikace uzavřete pevné profesní dohody a dokončete papírování potřebné k tomu, aby se věci daly do pohybu.

Práce je dobrá, ale co finance? Buďte si jisti, že jsou vynikající. Dokonce budete mít příležitost investovat a rozšiřovat své portfolio. Nezapomeňte dobře hospodařit s novými zisky, je to důležité.

Vrchol pro Kozorohy na konci února přichází v podobě velmi prosperující milostné dráhy. Může nastat čas vřelého setkání s vašimi blízkými, zažehnutí plamene ve vašem vztahu nebo začátek nového dobrodružství ve velkém stylu.

Rak

Astrologové pro vás prozkoumali oblohu a odhalení vás potěší: je čas na profesní úspěch. Naše optimistické vodní znamení se rozhodlo na konci února zazářit ocelovou vůlí a vítězným duchem.

Přečtěte si také  Horoskop na 25. ledna 2023: Den plný překvapení pro každé znamení zvěrokruhu!

V hlavě se totiž utváří vše: sny, plány a scénáře. Rak překonává strach: chystá se prozkoumat nevídané. Budete klepat na dveře personalistů, předkládat své schopnosti, vyjednávat a nakonec dostanete tu nejlepší nabídku.

Konec února je obdobím tříbení, rozhodování mezi tím, co vám vyhovuje a co ne. Vaše nároky a ambice tak zůstanou stále vysoké a vesmír vám nakonec předloží ty nejlepší příležitosti na stříbrném podnose.

Také podnikatelé najdou na konci února nečekané zhodnocení svých investic a zisků. Zaklepou na poslední dveře a přinesou si domů pohár vítězství. Rak dokáže zázraky, když se rozhodne jít do všeho naplno!

Gemini

 

Přátelé Blíženci, v příštích dnech budete mít velkou planetární podporu, abyste mohli prorazit na novou půdu, i když vaše výzvy budou obtížné.

V zaměstnání budou přítomny výkyvy a bude pro vás složité zůstat dlouho klidní a vyrovnaní. Vaše projekty mohou zaostávat za plánem a může se zvýšit vaše zodpovědnost, což od vás bude vyžadovat větší odolnost a trpělivost.

Přečtěte si také  Horoskop pro 25. března 2023: Blíženci mají dnes dobré předpoklady k uskutečnění svých snů.

Díky silné analytické mysli se dokážete dostat z několika slepých uliček, zvážit nová řešení a uvolnit si cestu.

V tomto období budete muset dobře využít svou výřečnost, abyste upoutali pozornost nových kontaktů, které obohatí vaši profesní síť a možná vám nabídnou i zajímavé vodítko.

Po stránce peněz nebudete ve ztrátě, ale konec února po vás žádá, abyste se chovali co nejracionálněji. Bude to sice trochu zamotané, ale dokážete to vyřešit…

Požehnání konce února vám dodá energii a trpělivost snášet starosti, které byste dříve nesnášeli snadno. Proto patříte mezi šťastnou trojici tohoto období. Musíte vidět celou část poháru…

Dobrou zprávou v těchto výkyvech je, že se budete moci spolehnout na svého srdečního přítele nebo milence, kteří vám pomohou překonat toto těžké období. On nebo ona vás budou moci hýčkat, obměkčit, vstřebat vaše obavy a dodat vám naději. Vaší jedinou povinností je dovolit mu, aby vám dělal společnost. Nebojte se, on to pochopí.

 

Nyní jste zaregistrováni!

Přijímání kvízů e-mailem

Zaškrtnutím tohoto políčka souhlasím se zasíláním novinek z arciformazionelivorno.it a přečetl/a jsem si a přijímám zásady ochrany osobních údajů této stránky.

Vaši e-mailovou adresu používáme pouze k zasílání našich newsletterů, informací o aktivitách arciformazionelivorno a nabídek našich partnerů. Vždy můžete použít odkaz pro odhlášení z odběru, který je součástí newsletteru.

Související příspěvek

Anna Reindlová
Jmenuji se Anna a jsem redaktorkou webu Truhlarstvi-jablonec.cz. Rád píšu a sdílím informace, které mohou lidem pomoci zlepšit jejich život tím, že je pobaví. Ráda bych psala o různých tématech, jako je móda, cestování, kultura, technologie atd. Vždy rád přijímám nové výzvy a rád se učím novým věcem.